Goditet me tullë mjeku në Durrës - Bota Sot
Goditet me tullë mjeku në Durrës

Durrësi

Goditet me tullë mjeku në Durrës

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 20:42
Durrës

Një sherr mes dy pacientëve të dehur ka lënë të plagosur një mjek në spitalin e Durrësit.

Dy të dehurit mësohet se u konfliktuan në urgjencën e spitalit dhe mjeku i turnit është përpjekur ti ndajë por njëri prej tyre e ka goditur me tullë në fytyrë.

 Mjeku po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që pas ngjarjes, policia ka nisur hetimet ndërsa dy personat janë shoqëruar në Komisariat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...