Bylykbashi: Rama në panik, anuloi takimin në Durrës, ja porosia që dha - Bota Sot
Bylykbashi: Rama në panik, anuloi takimin në Durrës, ja porosia që dha

Durrësi

Bylykbashi: Rama në panik, anuloi takimin në Durrës, ja porosia që dha

Më: 2 mars 2019 Në ora: 14:51
Oerd Bylykbashi

Oerd Bylykbashi, demokrati që ka dorëzuar mandatin e deputetit shkruan sot se Rama i përfshirë nga paniku i popullit ka anuluar takimin e madh që kishte planifikuar të mbante në Durrës.

Më një shënim në faqen e tij në FB, Bylykbashi thekson se “ilegalitet të plotë, organizoi në periferi të Durrësit një takim me strukturat e ngushta të Partisë Socialiste të Durrësit që është zhytur në llumin e krimit”.

Sipas tij, “Porosia ishte e hekurt: policia, administrata dhe militantët të mos thonin asgjë”.

Postimi i Bylykbashit

Kryeministri i banditeve qe ka frike njerezit‎

‎Kryeministri ilegal, nen panikun e protestes qytetare, anuloi nje takim ‎te madh ne Durres dhe ne ilegalitet te plote, organizoi ne periferi te Durresit nje takim me strukturat e ngushta te Partise Socialiste te Durresit qe eshte zhytur ne llumin e krimit. Porosia ishte e hekurt: policia, administrata dhe militantet te mos thonin asgje.

Frika po e ben te fshihet ‎kete soj miu qe e quan veten kryeminister.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...