Durrës, dallgët nxjerrin në breg kufomën e dekompozuar - Bota Sot
Durrës, dallgët nxjerrin në breg kufomën e dekompozuar

Durrësi

Durrës, dallgët nxjerrin në breg kufomën e dekompozuar

Më: 7 mars 2019 Në ora: 14:39
Foto

Një trup i pajetë është gjetur pranë zonës së Currilave në Durrës.

Trupi i pajetë në gjendje të dekompozuar mendohet se është nxjerr nga dallgët e detit.

Policia ndodhet në vendngjarje.

Ka shumë pak informacion dhe nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një shtetas shqiptar apo të huaj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...