Horror në Durrës, gjendet një trup pa kokë - Bota Sot
Horror në Durrës, gjendet një trup pa kokë

Durrësi

Horror në Durrës, gjendet një trup pa kokë

Më: 7 mars 2019 Në ora: 15:37
Horror në Durrës, gjendet një trup pa kokë

Një ngjarje horror në Durrës, është gjetur një trup pa kokë.

Policia ka shkuar në vendngjarje, në zonën e Currilave, atje dhe ku është konstatuar trupi i një personi pa kokë. Mësohet se trupin e ka nxjerrë deti, ndërsa pranë tij është gjetur një thes me kanaçe. Mbi këtë detaj policia ka ngritur dyshimet se fjala mund të jetë për një endacak, por mbetet ende për t'u konfirmuar.

Mesohet se trupi ka mbi 6 muaj në gjendje të dekompozuar. Ende nuk është mësuar identiteti i viktimës dhe çfarë ka ndodhur me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...