Bie në kontakt me korrentin, ndërron jetë fëmija në Durrës - Bota Sot
Bie në kontakt me korrentin, ndërron jetë fëmija në Durrës

Durrësi

Bie në kontakt me korrentin, ndërron jetë fëmija në Durrës

Më: 8 mars 2019 Në ora: 16:56
Foto

Një fëmijë 10-vjeç ka ndërruar jetë pasditen e sotme, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Sipas policisë, rreth orës 16:20 në lagjen Nr. 17 në banesën e saj A.B. 10-vjeçe ka rënë në kontakt me korrentin duke ndërruar jetë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...