Durrësi sot 8 orë pa ujë dhe energji elektrike - Bota Sot
Durrësi sot 8 orë pa ujë dhe energji elektrike

Durrësi

Durrësi sot 8 orë pa ujë dhe energji elektrike

Më: 11 mars 2019 Në ora: 10:15
Ilustrim

Disa lagje të qytetit të Durrësit do të kenë kufizime të ujit dhe të energjisë elektrike, nga ora 08:00 e mëngjesit deri në 16:00.

Ujësjellës Kanalizimet Durrës njoftojnë se për shkak të stakimit të energjisë elektrike në stacionin e pompave në Fushë-Kuqe nga ana e OST-së, sot do të ketë kufizime të furnizimit me ujë të pijshëm për lagjet e qytetit të Durrësit.

OST ka njoftuar se do të ndërpresë energjike elektrike nga mëngjesi deri në 4 të pasdites.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...