Pezullohet nga detyra drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës - Bota Sot
Pezullohet nga detyra drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës

Durrësi

Pezullohet nga detyra drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës

Më: 12 mars 2019 Në ora: 09:22
Lindita Nushi

Eshtë pezulluar nga detyra drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës, Lindita Nushi.

Shkarkimi i Nushit u bë ditën e a arrestimit të 6 inspektorëve të policisë kufitare në Durrës, por lajmë është bërë publik sot.

Efektivët e policisë kufitare u arrestuan pasi në sajë të vlerave monetare, bënin kalimin e paligjshëm të personave me probleme që e kishin të ndaluar udhëtimin në zonën “Shengen”

Nushi mbante këtë detyrë që prej majit të 2017

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...