Durrës, shpërthim me lëndë plasëse në oborrin e një banese - Bota Sot
Durrës, shpërthim me lëndë plasëse në oborrin e një banese

Durrësi

Durrës, shpërthim me lëndë plasëse në oborrin e një banese

Më: 20 mars 2019 Në ora: 15:07
Ilustrim

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në oborrin e një banese në Durrës.

Nga shpërthimi në shtëpinë e shtetasit me iniciale Q.H., 54 vjeç, nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...