Durrës, makina përplas të moshuarin. Shoferi “arratiset” nga vendngjarja - Bota Sot
Durrës, makina përplas të moshuarin. Shoferi “arratiset” nga vendngjarja

Durrësi

Durrës, makina përplas të moshuarin. Shoferi “arratiset” nga vendngjarja

Më: 26 mars 2019 Në ora: 09:42
Ilustrim

Një makinë ka përplasur një kalimtar në Durrës, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:05, në lagjen Nr. 6.

“Një mjet i paidentifikuar ka përplasur shtetasin këmbësor K.Ç., 80 vjeç , i cili u trasportua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...