Bllokohet kontenieri me mallra të flasifikuara në Durrës - Bota Sot
Bllokohet kontenieri me mallra të flasifikuara në Durrës

Durrësi

Bllokohet kontenieri me mallra të flasifikuara në Durrës

Më: 2 prill 2019 Në ora: 15:51
Porti Durrësit

Një kontenier me mallra të falsifikuar është bllokuar në portin e Durrësit.

Burime për RTV Ora bëjnë me dije se mallrat vinin nga Kina dhe bëhet fjalë për syze të markave të ndryshme, çanta dhe portofola.

Mësohet se mallrat janë të firmave të mëdha botërore dhe do të hynin në tregun tonë si mallra origjinale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...