Dallgët nxjerrin në bregdetin e Durrësit breshkën e rrallë - Bota Sot
Dallgët nxjerrin në bregdetin e Durrësit breshkën e rrallë

Durrësi

Dallgët nxjerrin në bregdetin e Durrësit breshkën e rrallë

Më: 9 prill 2019 Në ora: 10:23
Breshka

Deti i trazuar në orët e para të mëngjesit të sotëm ka nxjerrë në breg një breshk deti.

Breshka është gjetur nga punonjësit e pastrim-gjelbërimit.

Breshka e nxjerrë nga dallgët, ishte e ngordhur dhe kishte një madhësi të konsideruar.

Ndërkohë të shumtë ishin kureshtarët në shëtitoren Taulantja, që u afruan për të parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...