Panik në Durrës/ Automjeti merr flakë në ecje - Bota Sot
Panik në Durrës/ Automjeti merr flakë në ecje

Durrësi

Panik në Durrës/ Automjeti merr flakë në ecje

Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:12
Foto

Një automjet ka marrë flakë në ecje në lagjen Nr.4 Durrës.

Në automjet ishin dy femra ku drejtuese ishte shtetasja Esmeralda Topollaj.

Raportohet se ka vetëm dëme materiale.

Durrës/ Informacion Paraprak.

Më datë 13.05.2019, rreth orës 08:15, në lagjen Nr.4 Durrës , ka marrë flakë në ecje dhe është djegur automjeti që drejtohej nga shtetasja E.T., 27 vjeçe, banuese në lagjen Nr. 13 Durrës.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat