Pamje të pazakonta, Durrësi pushtohet nga mjegulla

Durrësi

Pamje të pazakonta, Durrësi pushtohet nga mjegulla

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 12:29
Foto

Pushuesit janë përballur me pamje të pazakonta nga Durrësigjatë orëve të para të ditës.

Vetëm pak metra nga bregu i detit, pamja është e padukshme. Pushuesit kanë mbetur të habitur nga panorama që iu ka ofruar sot plazhi dhe bregdeti i Durrësit.

Si në filma, një mjegull e madhe ka rënë mbi det, duke limituar pamjet e duke veshur me mister të gjithë detin.

Megjithatë kjo gjë nuk i ka ndalur pushuesit të shijojnë të premten dhe të tjerë akoma të prenotojnë për të kaluar fundjavën në bregdet.

Për më tepër ndiqni galerinë me fotografi të shkrepura nga LSA!

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat