Kufoma e gjetur në Durrës, policia jep detajet

Durrësi

Kufoma e gjetur në Durrës, policia jep detajet

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:01
Ilustrim

Policia ka dhënë më shumë detaje mbi gjetjen e një kufome të seksit mashkull nga një peshkarexhë në Durrës.

Nga ekspertiza e jashtme, trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë dhe nuk janë evidentuar shenja dhune apo dëmtime të ndonjë natyre tjetër.

Trupi ishte i veshur me rroba, i janë evidentuar gjithë gjymtyrët, por është dekompozuar për shkak të lagështisë, njofton policia.

  Durrës/ Peshkarexha kap një kufomë në mes të detit

Më datë 18.08.2019, në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti, rreth 4 milje larg Durrësit duke ngritur rrjetat dhe ka konstatuar në rrjeta një trup të pajetë të seksit mashkull.

Kufoma është transportuar në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore.

Nga ekspertiza e jashtme, trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë.

Nga kqyrja nuk janë evidentuar shenja dhune apo dëmtime të ndonjë natyre tjetër.

Trupi ishte i veshur me rroba, i janë evidentuar gjithë gjymtyrët, por është dekompozuar për shkak të lagështisë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon hetimet për identifikimin dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat