Durrës, i riu kapet me doza kanabis, gati për shitje

Durrësi

Durrës, i riu kapet me doza kanabis, gati për shitje

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:49
Foto

Një 19-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi u kap me 22 doza kanabis sativa gati për t'i shitur.

Policia thotë se "Si rezultat u bë kapja dhe arrestimi në flagrancë i shtetasit Xh.B., 19 vjeç, banues në Durrës. Gjatë kontrollit fizik , shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale 22 doza me lëndë narkotike Cannabis sativa të futura në qese farmaceutike gati për shitje".

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale” Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat