Tërmetet gjatë natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë

Durrësi

Tërmetet gjatë natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 08:22
Në Durrës njerëzit flenë jashtë

Pas mesnatës ka patur disa lëvizje të forta të tokës dhe lëkundjet janë ndjerë më së shumti në qytetin e Durrësit.

Goditjet e tërmetit kanë qenë me fuqi më të ulët se në fillim, megjithatë nuk është dashur shumë që paniku të rritet.

Top Channel raportoi se me batanije njerëzit kanë qëndruar jashtë, një pjesë e kanë kaluar natën duke fjetur nëpër makina.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat