Panik edhe në Durrës. Njerëzit lënë banesat pas lajmit të rremë dhe dalin rrugëve - Bota Sot
Panik edhe në Durrës. Njerëzit lënë banesat pas lajmit të rremë dhe dalin rrugëve

Durrësi

Panik edhe në Durrës. Njerëzit lënë banesat pas lajmit të rremë dhe dalin rrugëve

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 23:37
Foto

Pas Tiranës edhe qytetarët në Durrës kanë dalë në rrugë nga frika e tërmeteve.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat