Moti i keq/ Mbërrijnë me 7 orë vonesë tragetet e linjës Bari-Durrës - Bota Sot
Moti i keq/ Mbërrijnë me 7 orë vonesë tragetet e linjës Bari-Durrës

Durrësi

Moti i keq/ Mbërrijnë me 7 orë vonesë tragetet e linjës Bari-Durrës

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 15:27
Foto

Mbërrijnë me 7 orë vonesë për shkak të motit të keq dy tragetet e linjës Bari-Durrës.

Në bazë të grafikut të lëvizjeve ato duhej të mbërrinin në Durrës në orën 08.00 të mëngjesit të sotëm.

Për shkak të drejtimit të pafavorshëm të erës së fortë dhe forcës së detit 7 ballë, janë nisur vetëm në orën 05.30 të sotëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat