Shembet një pallat në Durrës - Bota Sot
Shembet një pallat në Durrës

Durrësi

Shembet një pallat në Durrës

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 15:10
Pamje nga video

Një pallat në Durrës është shembur rreth orës 14:30 minuta të së martës pasi kishte pësuar dëmtime në strukturë nga tërmeti i 26 nëntorit.

Për fat të mirë, ky pallat nuk u shemb gjatë lëkundjeve të forta, por mori dëmtime të shumta në kollona dhe pas vlerësimit të bërë nga ekspertët u konsiderua i pabanueshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat