Nesër rinis mësimi në Durrës/ Shkollat hapen edhe në Tiranë 2 javë pas tërmetit - Bota Sot
Nesër rinis mësimi në Durrës/ Shkollat hapen edhe në Tiranë 2 javë pas tërmetit

Durrësi

Nesër rinis mësimi në Durrës/ Shkollat hapen edhe në Tiranë 2 javë pas tërmetit

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 23:20
Vali Qyrfyçi

Nesër do të nisë mësimi në Durrës, Tiranë si dhe në disa vende të tjera të cilat ishin shtyrë për një afat disi më të largët duke qenë se tërmeti kishte bërë më shumë dëme.

Nga Durrësi ishte live gazetarja e Top Channel, Vali Qyrfyçi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat