Arrestimet për tërmetin në Durrës/ Në pranga drejtori dhe nëndrejtori i Kavalishensës, emrat - Bota Sot
Arrestimet për tërmetin në Durrës/ Në pranga drejtori dhe nëndrejtori i Kavalishensës, emrat

Durrësi

Arrestimet për tërmetin në Durrës/ Në pranga drejtori dhe nëndrejtori i Kavalishensës, emrat

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 06:39
Ilustrim

Policia ka nisur një aksion të gjerë me arrestime në qytetin e Durrësit.

Arrestimet dhe shoqërimet në drejtori po zhvillohen në kuadër të hetimeve për dëmet e tërmetit të datës 26 nëntor.

Burime të mediave shqiptare thonë se janë 17 urdhëra arresti.

Mes të arrestuarve raporton Anila Hoxha janë edhe drejtori i Kavalishensës Ahmet Doda dhe nëndrejtori i Kavalishensës Kujtim Hasa.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat