Re e dendur tymi pushton Rrashbullin

Durrësi

Re e dendur tymi pushton Rrashbullin

Më: 17 maj 2020 Në ora: 20:47
Foto

Një re e dendur tymi ka pushtuar të gjithë zonën e Rrashbullit dhe është shpërndarë drejt zonës së Arapajt e Shkëmbit të Kavajës në Durrës.

Banorë të zonës janë shqetësuar nga kjo ndotje e cila është shkaktuar nga djegja e shkurreve dhe mbeturinave në afërsi të shinave të varrezave të Rrashbullit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat