Katër raste të reja në Durrës

Durrësi

Katër raste të reja në Durrës

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 09:09
Foto

Konfirmohen dhe 4 raste të reja me koronavirus në qytetin e Durrësit.

Mësohet se dy janë kontakte të vjetra ndërsa dy janë vatra të reja, njëri në qytetin e Durrësit dhe tjetri në Sukth.

Dje Ministria e Shendetësisë raportoi për 33 të prekur në qytetin e Durrësi ndërsa u regjistruan rekord rastesh të reja me koronavirus. Dje u konfirmuan 82 raste pozitive nga 364 testime të kryera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat