Të rrethuar nga fëmijë, çifti në Durrës nuk përmbahet! Seks në plazh në mes të ditës - Bota Sot
Të rrethuar nga fëmijë, çifti në Durrës nuk përmbahet! Seks në plazh në mes të ditës

Durrësi

Të rrethuar nga fëmijë, çifti në Durrës nuk përmbahet! Seks në plazh në mes të ditës

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 14:48
Pamje nga video

Një çift i papërmbajtur u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale brenda në det.

Çifti po bënin seks shumë pranë bregdetit në mes të ditës ndërsa plazhi ishte i mbushur me familjarë dhe fëmijë.

Në videon e publikuar nga JOQ, shihet që ata nuk e prishin fare terezinë e tyre edhe pse janë të rrethuar nga pushuesit.

Skenat e nxehta dhe të papërshtatshme në publik, i gjeni në pamjet më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat