35 vjeçari gjendet i vdekur në banesë me plagë armë zjarri, dyshimet e para

Durrësi

35 vjeçari gjendet i vdekur në banesë me plagë armë zjarri, dyshimet e para

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 18:43
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë e pazbardhur ende ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Durrësit. Një përson është gjendur i pajetë me plagë armë zjarri në banesë, ndërkohë që policia dyshon për vetëvrasje.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2020, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dyshohet i vetvrarë me armë zjarri (pistoletë), shtetasi S. A., rreth 35 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat