E rëndë: 24-vjeçari var veten në shtëpi, dyshimet e para

Durrësi

E rëndë: 24-vjeçari var veten në shtëpi, dyshimet e para

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 19:33
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme, ku një 24-vjeçar në Durrës ka varur veten.

Trupi i pajetë është gjetur nga babai i tij.

Ende nuk dihen rrethanat e plota të ngjarjes, por nga burimet policore bëhet me dije se 24-vjeçari vuante nga depresioni.

Njoftimi:

Me datë 17.11.2021, rreth orës 16:40, në banesën e tij dyshohet se ka varur veten shtetasi F. K., 24 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Durrës, të cilin e ka gjetur pa shenja jete babai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat