E zuri korrenti, një person gjendet i vdekur në një kabinë elektrike në Durrës

Durrësi

E zuri korrenti, një person gjendet i vdekur në një kabinë elektrike në Durrës

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 15:47
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në një kabine elektrike në qytetin e Durrësit.

Vikitima i seksit mashkull, ende i paidentifikuar, është gjetur i vdekur në lagjen numër 11 të qytetit, pas pallatit të njohur si pallati i VIP-ave.

"Më datë 24.11.2021, rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, Durrës, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen" njofton policia.

Dyshimet e para janë se viktima mund të jetë endacak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat