Durrës/ Arrestohet 52-vjeçari, vodhi një biçikletë. Çfarë u zbulua më pas nga policia

Durrësi

Durrës/ Arrestohet 52-vjeçari, vodhi një biçikletë. Çfarë u zbulua më pas nga policia

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një person, pasi ka vjedhur një biçikletë në lagjen nr.10, të këtij qyteti. Policia njofton se i arrestuari është një 52-vjeçar, i cili dyshohet se më herët ka vjedhur 2 bateri mjetesh motorike, në një garazh.

Specialistët për Hetimin e Krimit në DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin F. A., 52 vjeç, banues në lagjen nr. 10, Durrës, pasi i ka vjedhur biçikletën, shtetasit I. B., 33 vjeç.

Nga veprimet hetimore të kryera dyshohet se ky shtetas, më datë 13.03.2021, ka vjedhur 2 bateri mjetesh motorike, në një garazh”, njofton policia.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat