Plagosja me thikë në Durrës, reagon policia

Durrësi

Plagosja me thikë në Durrës, reagon policia

Më: 18 janar 2022 Në ora: 17:01
Foto ilustrim

Durrës – Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Durrës ku një person mbeti i plagosur me thikë.

Sipas policisë rreth orës 16:00, në lagjen nr. 1, Durrës, si pasojë e një konflikti për motive të dobëta, F. V., 36 vjeç, ka plagosur me thikë, A. K., 50 vjeç, banues në Durres, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve.

Ndërhyrja e menjëhershëm e Policisë bëri të mundur kapjen e F. V, në vendin e ngjarjes.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat