Lirohet nga detyra prefekti i Durrësit, zbulohet kush e zëvendëson

Durrësi

Lirohet nga detyra prefekti i Durrësit, zbulohet kush e zëvendëson

Më: 6 prill 2022 Në ora: 18:20
Roland Nasto

Është liruar ditën e sotme nga detyra prefektit të Durrësit, Roland Nasto.

Bëhet me dije se ky i fundit është zëvendësuar nga Emiljan Jani.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë një tjetër prefekt është larguar nga detyra.

Duke i referuar kështu Prefektit të Lezhës, i cili nëpërmjet një njoftimi në rrjetet sociale bëri me dije dorëheqjen e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat