Plagosi me thikë vëllanë, arrestohet 20-vjeçari në Durrës

Durrësi

Plagosi me thikë vëllanë, arrestohet 20-vjeçari në Durrës

Më: 27 prill 2022 Në ora: 16:35
Foto ilustrim

Një 20-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet se ka plagosur vëllanë e tij.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale E.O. është konfliktuar me vëllanë, 27-vjeçarin me iniciale D.O. dhe më pas e ka goditur me mjetin prerës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 13 të qytetit bregdetar, në zonën e Plazhit dhe shkak i sherrit dyshohet të kenë qenë motive të dobëta.

I plagosuri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat