Gjendet pa shenja jete i moshuari në bregun e detit në Durrës

Durrësi

Gjendet pa shenja jete i moshuari në bregun e detit në Durrës

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 12:45
Foto ilustrim

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në breg të detit në Durrës, ku dyshohet se është mbytur.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur rreth orës 11:30, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. S., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat