Boshatiset Durrësi, dalin pamjet e çadrave të zbrazëta

Durrësi

Boshatiset Durrësi, dalin pamjet e çadrave të zbrazëta

Më: 23 korrik 2022 Në ora: 10:24
Pamje nga Durrësi

Tash kur kanë filluar edhe pushimet, qytetarët e Kosovës nisen drejt bregdetit shqiptar.

Por në Durrës çadrat e plazhit janë të gjitha të zbrazura.

Lexuesit kanë dërguar foto nga Durrësi të cilat tregojnë se nuk ka pushues atje.

Image
Pamje nga Durrësi

Kujtojmë se shumë qytetarë janë ankuar për çmimet e larta në Shqipëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat