Humb jetën një 22-vjeçar në bregdetin e Durrësit

Durrësi

Humb jetën një 22-vjeçar në bregdetin e Durrësit

Më: 26 korrik 2022 Në ora: 16:36
Durrës

Një 22-vjeçar vdiq të martën, pasi pësoi infarkt në bregdetin e Durrësit.

Viktima është me inicialet L.C. dhe ngjarja tragjike ndodhi rreth orës 14:00.

“Autoritetet policore janë në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të rastit”, raportoi Tch.

Policia, e as mediat në Tiranë, nuk kanë njoftuar për shtetësinë e viktimës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat