Arrestohet 35-vjeçari në Durrës/ Rrahu bashkëshorten dhe vjehrrin, i dëmtoi edhe makinën

Durrësi

Arrestohet 35-vjeçari në Durrës/ Rrahu bashkëshorten dhe vjehrrin, i dëmtoi edhe makinën

Më: 2 gusht 2022 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 35-vjeçar i cili ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes dhe babait të saj.

Autori i ka dëmtuar edhe automjetin vjehrrit.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës”, shtetasin A. H., 35 vjeç, banues në Arapaj, Durrës, pasi ka ushtuar dhunë ndaj bashkëshortes dhe vjehërrit të tij, si dhe i ka dëmtuar këtij të fundit, automjetin.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat