Shpërthen në flakë makina në Durrës

Durrësi

Shpërthen në flakë makina në Durrës

Më: 12 shtator 2022 Në ora: 19:57
Foto ilustrim

Një makinë ka shpërthyer në flakë këtë pasdite në qytetin e Durrësit.

Shpërthimi ka ndodhur në lagjen numër 1 në Durrës.

Ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar në vendngjarje për të marrë në kontroll dhe për të hetuar shkakun e shpërthimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat