Aksident me tre të plagosur në Durrës, nisen me urgjencë në spital, ja si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore

Durrësi

Aksident me tre të plagosur në Durrës, nisen me urgjencë në spital, ja si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore

Më: 12 tetor 2022 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Në orët e para të ditës së sotme ka ndodhur një aksident në Durrës. Automjeti me drejtues shtetasin M.Q. 25 vjeç ka përplasur automjetin që drejtohej nga shtetasi F.S. 29 vjeç.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar dy drejtuesit e automjeteve si dhe një pasagjere, shtetasja V.B. 23 vjeçe. Të dëmtuarit ndodhen në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Në orët e para të mëngjesit në lagjen nr.13 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin M. Q., 25 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin F. S., 29 vjeç.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar dy drejtuesët e automjeteve dhe pasagjerja shtetësia V. B., 23 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat