E rëndë në Durrës, serbi shtyp me makinë gruan me fëmijën e saj të mitur - Bota Sot
E rëndë në Durrës, serbi shtyp me makinë gruan me fëmijën e saj të mitur

Durrësi

E diel, 21 tetor 2018

E rëndë në Durrës, serbi shtyp me makinë gruan me fëmijën e saj të mitur

Më: 7 gusht 2017 Në ora: 21:25
Policia, Durres

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

Një shtetas serb ka shtypur me makinë një grua dhe fëmijën e saj të mitur i cili në momentin e përplasjes ishte në karrocën e tij.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit. Fatmirësisht nëna dhe fëmija i saj (një djalë 6 vjeç) janë jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka mundur të arrestojë shtetasin serb, i cili kishte ardhur nga Vlora në Durrës.

Aktualisht nëna dhe fëmija janë në spital.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test