Durrës: Mbetet i bllokuar në shtëpi, thërret zjarrfikësen për ndihmë - Bota Sot
Durrës: Mbetet i bllokuar në shtëpi, thërret zjarrfikësen për ndihmë

Durrësi

Durrës: Mbetet i bllokuar në shtëpi, thërret zjarrfikësen për ndihmë

Më: 9 gusht 2017 Në ora: 08:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person ka mbetur i bllokuar në shtëpinë e tij në kat të shtatë të një pallati në qytetin e Durrësit, dhe i gjendur në situatë të vështirë ka kontaktuar zjarrfikësen dhe ka kërkuar ndihmë.

Menjëherë sapo kanë marrë njoftim forcat zjarrfikëse kanë shkuar për ta ndihmuar që të dalë nga shtëpia shtetasin në fjalë, njofton durreslajm. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 6 të qytetit, te ish-rajoni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...