Digjet banesa 1 katëshe në Durrës, shkak shkëndija elektrike - Bota Sot
Digjet banesa 1 katëshe në Durrës, shkak shkëndija elektrike

Durrësi

E hënë, 22 tetor 2018

Digjet banesa 1 katëshe në Durrës, shkak shkëndija elektrike

Më: 22 gusht 2017 Në ora: 22:21
Mësohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Një banesë 1-katëshe është shkrumbuar plotësisht pasditen e sotme në Durrës.

Mësohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike, ndërsa për fat të mirë nuk ka pasur persona të lënduar.

Zjarrfikësja është nisur në vendngjarje, por për shkak të rrugëve të ngushta dhe numrit të madh të banesave, e ka pasur të vështirë që të mbërrijë në kohë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test