Banjo dielli në vjeshtë! Durrësi “rimbushet” sërish me turistë e pushues - Bota Sot
Banjo dielli në vjeshtë! Durrësi “rimbushet” sërish me turistë e pushues

Durrësi

E mërkurë, 24 tetor 2018

Banjo dielli në vjeshtë! Durrësi “rimbushet” sërish me turistë e pushues

Më: 17 shtator 2017 Në ora: 18:16
Durrës

Sezoni zyrtar ka përfunduar, por stina e ngrohtë u ka afruar pushuesve mundësinë ta kalojnë më mirë në plazhin e Durrësit.

Përveç qetësisë, ata thonë se dhe shërbimet e çmimet janë më të mira.

Pushuesit në të shumtën vijnë nga Kosova dhe Maqedonia, për të shijuar edhe për disa ditë, orët e nxehta të mesditës dhe drekës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test