Rama uron nga Muzeu Arkeologjik i Durrësit - Bota Sot
Rama uron nga Muzeu Arkeologjik i Durrësit

Durrësi

E premte, 19 tetor 2018

Rama uron nga Muzeu Arkeologjik i Durrësit

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 08:17
Muzeu Arkeologjik i Durrësit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me Muzeun Arkeologjik të Durrësit.

'MIrëmëngjës - u shkruan Rama shqiptarëve në Fb - dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të rilindjes së Muzeut Arkeologjik në Durrës, ku nga zero vizitorë e zero të ardhura në 2013, pas restaurimit dhe çeljes për publikun më 2015, është vizituar mesatarisht nga 8,334 vizitorë çdo vit, duke gjeneruar edhe mbi 3 milionë lekë të ardhura.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test