Kontrolle në Portin e Durrësit nga Forcat e Sigurisë - Bota Sot
Kontrolle në Portin e Durrësit nga Forcat e Sigurisë

Durrësi

Kontrolle në Portin e Durrësit nga Forcat e Sigurisë

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 14:09
Durrës

Kontrolle të përditshme po ushtrohen në portin e Durrësit për sigurinë. Pamjet e mëposhtme të marra sot tregojnë veprimtarinë e Forcave të Sigurisë Portuale Durrës për mjedis të sigurt dhe të përshtatshëm për Autoritetin Portual dhe operatorët që veprojnë aty gjatë 24 orëve

Forcat e Sigurisë së Portit të Durrësit kërkon rregullisht evidentimin e kartës së Identifikimit nga punonjësit e Portit dhe përdoruesit e tij.

Kontrolle të tilla janë shpeshtuar me rritjen e masave të sigurisë në gjithë Evropën kundër terrorizmit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test