Rama publikon foto nga Durrësi, qytetari ironizon kryeministrin: Bëni vetëm pallate - Bota Sot
Rama publikon foto nga Durrësi, qytetari ironizon kryeministrin: Bëni vetëm pallate

Durrësi

Rama publikon foto nga Durrësi, qytetari ironizon kryeministrin: Bëni vetëm pallate

Më: 28 shtator 2017 Në ora: 09:14
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka hedhur në profilin e tij në ‘Facebook’, disa foto të publikuara nga The Guardian të marra nga bregdeti i Durrësit.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje përzgjedhura nga The Guardian për të treguar përmes pak fotove jetën në bregdetin e bukur të Durrësit, ju uroj një ditë të mbarë”, -shkruan Rama.

Por qytetarë të shumtë janë ankuar për gjendjen e Durrësit, pasi sipas tyre, qyteti është mbushur plotë me plehra.

Po ashtu Ramës i janë ankuar edhe për ndërtimet e shumta që janë bërë në këtë qytet, dhe mosndërtimin e parqeve. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test