Lirohet nga Gjykata, ish-shefi i Krimeve të Durrësit - Bota Sot
Lirohet nga Gjykata, ish-shefi i Krimeve të Durrësit

Durrësi

Lirohet nga Gjykata, ish-shefi i Krimeve të Durrësit

Më: 28 tetor 2017 Në ora: 13:35
Krenar Behari

Lirohet nga Gjykata e Durrësit, sh-shefi i Krimeve në Policisë së Durrësit, Krenar Behari, arrestuar dje për shpërdorim detyre. Gjykata i ka dhënë Beharit masën e sigurisë, "Detyrim paraqitjeje".

Behari u arrestua pas urdhrit të dhënë nga prokurori Arjan Ndoji, pasi akuzohet se ka qenë i anshëm në një konflikt mes dy vëllezërve në Durrës ku ka arrestuar padrejtësisht njërin prej tyre dhe ka lënë të lirë tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test