Jep dorëheqjen drejtori në Portin Durrësit - Bota Sot
Jep dorëheqjen drejtori në Portin Durrësit

Durrësi

Jep dorëheqjen drejtori në Portin Durrësit

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 14:07
Fatjon Sulaj

Ka dhënë sot dorëheqjen Drejtori i Drejtorisë Operacionale në portin më të madh në vend.

Bëhet fjalë për Fatjon Sulajn, i cili  vinte nga radhët e LSI, dhe ka mbajtur këtë detyrë për 4 vite. 

Vetë Sulaj e sheh aktin e dorëheqjes së tij si një akt demokracie.

“Dorëheqja një akt themelor qytetarie dhe demokracie. Falenderoj eprorët për besimin, kolegët për mbështetjen, dhe të gjithë bashkëpunëtorët e mi në këtë rrugëtim të gjatë që patëm bashkë”, shprehet Sula përmes një postimi në rrjetin social.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test