Moti i keq, në Durrës bllokohen disa kryqëzime - Bota Sot
Moti i keq, në Durrës bllokohen disa kryqëzime

Durrësi

Moti i keq, në Durrës bllokohen disa kryqëzime

Më: 9 dhjetor 2017 Në ora: 21:06
Durrës

Reshjet e shiut kanë përfshirë të gjithë territorin e vendit.

Siç mësohet reshjet e shiut kanë vijuar gjatë gjithë ditës, por deri tani nuk ka të dhëna për dëme, përveçse në Durrës ku janë bllokuar disa kryqëzime rrugësh.

Për shkak të pranishëm së ujit në rrugë dhe të frikës së përmbytjeve disa biznese janë mbyllur. Është ngadalësuar edhe lëvizja në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa në rrugën dytësore ka prani uji në një segment të tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test