Kapet një peshkaqen në Durrës - Bota Sot
Kapet një peshkaqen në Durrës

Durrësi

Kapet një peshkaqen në Durrës

Më: 11 janar 2018 Në ora: 09:06
Peshkaqeni i kapur

Një gjah i pazakontë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në Durrës.

Është fjala për një peshkaqen të madh, i cili u kap rreth 10 milje larg bregut të detit dhe i cili  peshonte 60 kg.

Nga fotoja e publikuar bëhet fjalë për një peshkaqen të bardhë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test