50-vjeçari nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh, u gjente numrat e telefonit dhe… - Bota Sot
50-vjeçari nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh, u gjente numrat e telefonit dhe…

Durrësi

50-vjeçari nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh, u gjente numrat e telefonit dhe…

Më: 7 mars 2018 Në ora: 14:51
Ilustrim

Tri vajza të moshës rreth 30 vjeçare kanë bërë kallëzim penal ndaj një burri nga Shijaku që i shqetësonte ato përmes telefonit dhe rrjeteve sociale.

Pasi arrinte t’u gjente numrat dhe adresat e kontaktit, 50 vjecaro me iniciale K.K. i ofendonte rëndë duke përdorur fjalor banal.

Në njoftimin e policisë thuhet: Shtetasi K.K., vjeç 50 banues në Shijak, akuzohet se nëpërmjet rrjetit social dhe telefonit ka dërguar mesazhe denigruese e fyese ndaj shtetases V.H, vjeç 32, banuese në Durrës; ndaj shtetases M.L. vjeç 31, banuese në Durrës dhe ndaj shtetases K.K. vjeç 28, banuese në Shijak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test