Durrës, një pasdite me shi dhe makinat “notojnë” - Bota Sot
Durrës, një pasdite me shi dhe makinat “notojnë”

Durrësi

E hënë, 22 tetor 2018

Durrës, një pasdite me shi dhe makinat “notojnë”

Më: 23 korrik 2018 Në ora: 18:06
Rrugët janë përmbytur dhe makinat janë detyruar që të “notojnë”.

Pasditen e së hënës, në Durrës ka patur reshje të dendura shiu.

Si pasojë e tyre, rrugët janë përmbytur dhe makinat janë detyruar që të “notojnë”.

Prishja e motit ishte lajmëruar nga sinoptikanët dhe pritet që reshjet të vazhdojnë edhe të martën.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test